Prosinec 2011

The Music Box - Sims 3 Machinima

22. prosince 2011 v 14:33 | Autor: Woreline |  Videa
Hotovo! Moje video o kterém jsem mluvila až dávno, jsem znovu upravila a nahrála na youtube, minule se mi nic neuložilo... Snad se vám bude líbit ;)

(Sdílejte na vaších stránkách;))


Vracím se z5..

17. prosince 2011 v 17:38 | Autor: Woreline
Woreline je zpět.. Ahoj, tak sims jsem přeinstalovala, ted jsem tam dala uložené složky a jdu se podívat jak to vypadá a kdyžtak jdu fotit komiksy ;) hlavně PŘÍBĚH MELY a pak pujdu udělat vánoční vzhled :)

Nápisky - To be continued (7×)

8. prosince 2011 v 18:11 | Autor: Daria |  TS3-naše tvorby
Ahoj, milí návštěvníci :)
Rozhodla jsem se připravit pro vás nápisky To be continued (Pokračování příště). Můžete je
používat na konec komiksu, povídky, či jiného příběhu. Nemusíte psát zdroj, jen prosím tento článek nekopírujte k vám
s tím, že si to lidé můžou stáhnout i u vás na blogu. Pak ještě obrázky neupravujte a nedávejte na vzhledy.
Pak to taky ještě nevydávejte za své ;)
Další v celém článku ↓

Nový začátek?

7. prosince 2011 v 17:03 | Autor: Daria |  Blog-info

Zdravím všechny návštěvníky,
Woreline sice skončila, kvůli problémům se sims, ale přijala mě, abych se jí o blog postarala, kdyby třeba zase měla chuť si zahrát a udělat nějaké fotky, nebo třeba komiks. Já sem přicházím se zimním překvapením a to s komiksem. Komiks už mám skoropřipravený, jen upravím fotky a napíšu k tomu text ;D Snad se vám tu bude líbit a zase se to tu rozjede.

A něco málo o mně - jsem holka (nečekaně :D), je mi 13 let, ale táhne mi už na 14 a mám blond vlasy. Dříve jsem hrála The Sims 3, ale nakonec jsem se dostala do The Sims 3. Komiks co tu budu psát bude můj první ze trojek, tak snad se hned neztrapním :D Budu se snažit i hodně chodit na vaše blogy. V neděli ale odjíždím asi na týden do Londýna, takže tu pak nebudu, ale dám vám sem nějakou grafiku ;)

Pro ty, co chtějí vědět více o komiksu: Komiks ponese název My beautiful world without guys (můj krásný svět bez mužů) a bude o krásné a přitažlivé mladé modelce Leoně Brownové, které se kluci lepí na paty. Jednou se ale Ne, víc vám neřeknu :D už by jste věděli celý děj a to není ono :D sem tam mi ale pomůžete v nějakých rozhodnutích, v anketě zvolíte buď ,,Ano" nebo ,,Ne" a podle toho bude komiks pokračovat.
To je asi vše, s láskou Daria.