Květen 2013

Woreline alias Mejssi

9. května 2013 v 19:39 | Autor: Woreline → Mejssi
Ahojky, rozhodla jsem se udělat menší článek o mě. Někdo už mě zná z facebooku a ví kdo tu bloguje, ale někdo nemá ani zmíňku o tom kdo tomuhle blogu velí :). Doufám že vás neodradí fotografie :D a předčtete si o mě něco málo :))

BLOGOVÁNÍ:
Začala jsem už jako menší holčička. Můj první blog byl taková "všeho chuť", postupem času jsem si založila blog původně o mě, pak se do toho blogu přimíchala Selena Gomez a potom The sims. Blog se jmenoval Mejssi.blog.cz, do dnes existuje, ale už není funkční. Blog byl založen 31. srpna 2009. Mejssi blog byl můj asi nejúspěšnější blog co jsem kdy měla, ale pak mě přestal bavit. Poslední pořádný článek byl zveřejněný 4. května 2011 v 18:34. Postupem času než jsem se dopracovala k tomuhle blogu, jsem prostřídala mnoho blogů. Když jsem se dopracovala sem, tak jsem dlouho přemýšlela nad názvem blogu, napadlo me the+sims+sen. Aby nebylo blbí dvě s. vedle sebe ak se jedno s. pojí s tím druhým, no ale byl tu háček. Tenhle název už někdo vlastnil, no tak jsem tam přidala číslovku 3. takže vzniklo THESIMSEN3. Aby jméno nebylo příliš dlouhé v komentářích apod. tak jeho zkratka je TSN3. Nevím proč, ale měla jsem mnoho blogů o TS, ale tenhle blog mě drží asi nejdíl než ti předchozí. Teď už můžu na 100% říct že k tomuhle blogu mám velkou citovou vazbu. Nikdy bych ho nedokázala smazat. Za ty roky co jsem tu vypracovala a vybudovala. TSN3 blog byl založený 29.ledna 2011.Mám tenhle blog ráda, ale nevím jak dlouho mě ještě the sims bude bavit. Doufám, že dlouho....

ZÁJMY A CO MĚ BAVÍ:
Asi muj (zatím) největší zájem je the sims 3. Jako další je grafika, tvorby a pořád něco vymýšlet :D.
Ráda se bavím, chodím ven s kamarádama, teď jsem začala chodit do modelingu tak ten mě taky baví. Nejraději se seznamuji s něčím novým a s lidmi kteří se

"Čas plyne stále rychleji"- téma týdne.

8. května 2013 v 15:06 | Autor: Woreline → Mejssi |  Ostatní
Téma týdne: Čas plyne stále rychleji
Nuže, vzala jsem si na starost tenhle článek, protože mi přijde zajímavý, už jen jeho nadpis mě oslovil. Takže co bych mohla říct o "Čas plyne stále rychleji". Mě se třeba nezdá, že by každým dnem se zrychloval, ale možná je to tím co zrovna děláme. Od pondělka jsme nemocná, týden mám být doma. V pondělí mi nebylo moc dobře, tak jsem celý den byla jen v posteli. Když jsem se podívla na hodiny tak bylo 9:25. Za několik minut jsem se podívla znovu a bylo 9:27. S údivém jsem řekla "Co že?!", ano co že je ten čas tak pomalí. Připadlo mě to jako by už uběhlo nejméně 10 minut, ale ne, jen dvě minuty. Naopak, když někdy sedím u počítače, hraju sims, dělám grafiku, píšu na blog článek tak mi to zase připadá, že ten čas utíká moc rychle. Nevím jestli je to tím, že jsme do toho, co děláme natolik "zažraní" a nemáme pojem o čase. Na druhou stranu, když se člověk nudí tak ten čas vnímá víc než když něco dělá. Takže mu to přijde nekonečně dlouhé. Takhle to vidím já, třeba to má někdo naopak, ale asi pochybuji ...Omlouvám se že jsem otravovala Váš čas nějakou přednáškou, ale potřebovala jsem se vypsat,protože mě tohle téma docela pohltilo. "Jéje ono už uběhlo 20 minut? Musím jít, mějte se pěkně, ahoj :D"

Vzhled pro první tři!

8. května 2013 v 14:16 | Autor: Woreline → Mejssi |  Ostatní
Ahojky.
Rozhodla jsem se udělat vzhled na přání pro první tři blogy, jelikož ještě nenám simy, tak se doma nudím :D. Omlouvám se za to, že jen třem lidem, ale pak by to bylo moc na mě... Možná to udělám i tak, že vyberu tři blogy, kteří opravdu potřebuji akutně vzhled... Zkus štěstí. ;)

Výběr probíhá dnes od 14:20 - do 01:00.:

Blog:
Jméno:
E-mail:
Jak bys sis predstavovala tvuj vzhled?:
Jaký barvy:
O čem?:

KOMENTÁŘE JSOU SKRYTÉ, ABY JSTE NEVĚDĚLI KDO SE VŠE PŘIHLAŠUJE ;)

záznam: Náštěvní list blogů o the sims...

8. května 2013 v 11:20 | Autor: Woreline → Mejssi

Ahoj! :) Dostala jsem takový nápad. Chtěla bych aby se všechny blogy co sem chodi, anebo co jsem jen tak trefili, aby se zapsali :). Není to poviné, ale má to jednu podmínku. Můžou se zapsat jen ty blogy co mají THE SIMS (1,2,3 a brzo 4:D). Je to taková informace pro mě, abych věděla ke komu mám chodit na TS komiksy, informace apod. Je to jen na vás. :3
PS: nemusí to být stránka jen blog.cz;)

Hodnocení blogu 001 - Niki, Simmi

8. května 2013 v 1:40 | Autor: Woreline → Mejssi |  Hlogůodnocení b

Hodnotím blogy.

7. května 2013 v 13:11 | Autor: Woreline → Mejssi |  Hlogůodnocení b
Ahoj, pokud chceš ohodnotit tvůj blog, nejen jak vypadá, ale i aktivitu, články apod. Tak jsi na správné adrese, nečekej a zapiš se ;) :)

Změny :)

5. května 2013 v 22:13 | Autor: Woreline → Mejssi |  Novinky
Ahojky.
Jak už si mohli moji stálí návštěvníci všimnou, je tu nový vzhled a stím i nový logo. Doufám že se vám změna líbí :) Krásný zbytek dne. Jinak ještě jednu větší změnu mám pro Vás, moje jméno se mění znovu na starou známou (jak pro koho :D) Mejssi.
Krásný zbytek dne,

LOGO:

Vyhodnocení na otázku.

5. května 2013 v 16:30 | Autor: Woreline |  Soutěže
Ahojky, chtěla bych oznámit výherce správná odpoveď byla SESTRA.

Hlavní výhry:

stydím se...

4. května 2013 v 20:57 | Autor: Woreline
Ahojky, hlásí se vaše ostuda..
Srašně se stydím jak jsem tenhle blog zahambila a to tim že je neaktivní. No notebook ještě nemám.. Jinak budu se pokoušet něco psát aby to tu nebylo tak prázdný. Jinak mám po přímačkách a vzali mě na obě školy, takže jsem ráda. Zatím ahoj:) Jinak posílejte fotky do TS SIMS! :).