Říjen 2013

Chvíli strpení..

31. října 2013 v 10:19 | Autor: Woreline → Mejssi |  Novinky
Ahoj,
Omlouvám se za mou neaktivitou. Chtěla jsem přidat komiks už mám nafocený 3 díly, ale stal se mi problém s druhým pc (xp). Naštěstí, že se mi to nestalo na tomhle novým (win.8) zde mám simi a uložené screenshot-y. Musím ještě vyřešit ten druhý pc abych ty fotky tam mohla upravit a zveřejnit. Tak vás žádám o chvíly strpení :) Děkuji

PS: Kdyby si věděl někdo rady:

Tapety /Wallpapers The sims 3 by TSN3

29. října 2013 v 13:19 | Autor: Mejssi |  TS3-naše tvorby
Ahojky, udělala jsem pro vás tapety na plochu pc, Tak jestli budete chtít tak si je můžete stáhnout, ale mám stručný pravidla:
CZ:
Neupravovat.
Nevydávat za svou tvorbu.
Nedávat nikam na sociální sítě (internet).
Nezneužívat!
Děkuji za stažení :)

EN:
Do not give anywhere on the social network (internet).
Not abuse!
do not edit the photo!

Thank you for downloading wallpapers :)


BY: http://thesimsen3.blog.cz/

Potřebujete pomoc? (TS3)

26. října 2013 v 1:06 | Autor: Mejssi
Ahojky, trápí vás něco v the Sims? Nebo vám něco nejde. Našly jste chybu nebo podobně. Obraťte se zde. Pomůžu vám, pokusím se najít řešení a vyřešit to. Popřípadě udělat návod. :)

Příběh Mely {13} KONEC je nový začátek

20. října 2013 v 12:38 | Autor: Woreline → Mejssi |  Přiběh Mely

Ahoj, Rozhodla jsem se pokračovat v komiksu Příběh Mely, ale vzhledem k tomu, že nemám dostatek materiálu v sims a stálo by to moc námahy všechny simíky znovu zpracovat apod. Tak jsem se rozhodla, že udělám pokračování 2. Série. Abyste věděli, jak to pořádně skončilo, tak vám poslední díl 1. série rozepíšu (ano vím, je to nudný, ale nějak to skončit muselo). Dám sem obrázky, ale ty rozhodně nebudou k textu. Budou tam, jen abyste zavzpomínaly ;)


"Jak to tedy bylo?" Jak už možná víte. Ukázalo se, že Mely je princezna Oronar. Její přítel Edward byl jeden z Failianů,

Friends (not) forever {4} Domácí mejdan

18. října 2013 v 15:40 | Autor: Mejssi |  Friends (not) forever
Po dlooooouhé době opět Vám sem dávám komiks. Tenhle díl byl ještě nafocený v mém notebooku. Díl po tomhle je focený na jiným pc, snažila jsem se napodobit simi... budu vás ještě informovat než vyjde 5.díl.

12 PNG The sims 3

16. října 2013 v 20:10 | Autor: Woreline → Mejssi |  TS3-naše tvorby
Zdravím :).
Všimla jsem si že minulé PNG obrázky the sims 3 se docela chytly a že je hodně lidí použilo.
No tak jsem pro vás udělala novou řadu, není zcela hotová tak vám sem dávám necelou pulku obrázků. Zbytek dodělám a zveřejním později.

Omlouvám se, že na obrázkách jsou velkým písmem muj odkaz. Je to tam, protože u minulích png obrázků málo kdo měl odkaz. A přitom je to písemně požadováno "Když si obrázek dáš na vzhled, tak musíš dát k nemu zdroj". Málo kdo to udělal a docela mě to naštvalo. Já se s tím plácám a vytvářím, ale ostatní je stahují. To je jedno nebudu to zde rozebírat. Doufám, že se vám obrázky budou líbit.


Smíš: •Upravovat což znamená: zmenšovat, naladit jas kontrast apod, ostřihnout (ALE NE ZDROJ NA OBRÁZKU!!!!).
•Používat: na vzhledy, do článků v případě se zdrojem!!
Nesmíš: •Kopírovat tenhle článek, vydávat za vlastní tvorbu, jak koliv se zbavit zdroje na obrázku!!
Musíš: •Když si obrázek dáš na vzhled, tak musíš dát k nemu zdroj př:( Obrázek od: thesimsen3.blog.cz). Který zveřejníš někde vedle obrázku nebo do zápatí, menu, záhlaví apod.
•V případě že si obrázek dáš k nějakému článku, tak vyžaduji aby si k němu dát, buď to ikonku jako zdroj a nebo zase text: (Obrázek od: thesimsen3.blog.cz).
Děkuji za pochopení:)
Obrázky v celém článku↓

Co nás čeká a nemine.

15. října 2013 v 18:03 | Autor: Woreline → Mejssi |  Novinky
Zdravím všechny.
Opět se hlasím po dlouhé době. Chtěla bych vás připravit na to, že zde zveřejním další díl komiksu Frirends (not) forever. "Jak je to možné, po tak dlouhé době?". No asi tím, že... I když stále nemám notebook zpět, tak jsem si nedávno nainstalovala sims bráchům do počítače. Nikdy bych to neudělala kdyby jim máma nekoupila vymakaný, nový počítač s windows 8 a hodně výkonnou herní nohou. Tím pádem se mi simsny vůbec, ale vůbec nesekají a frčí na 100% dobře. I když tam mám nastavené vše na nejvyšší kvalitu. Tak asi tak.

NĚCO MÁLO KE KOMIKSu:
Díl který vás čeká (4.díl), byl nafocený už dávno v mém notebooku. ALE Díl který vás čeká po tom (po 4.dílu), bude tam již jistá zřetelná změna. Dříve než se mi rozbil notas, tak jsem si složku screenshots uložila na flashdisk, jenže jsem nečekala, že mi notas odejde, tak jsi neuložila save-sy.
Tím vám chci říct, že v 5. díle vás čeká "tak trochu" viditelná změna simů. Snažila jsem se je napodobit, u některých se mi to tak tochu podařilo, ale u některých nějak moc ne.
Před 5.dílem vám dám obrázkama vědět kdo je, kdo.

Děkuji za pochopení :)