Vampire blood - Upíří krév: 2.díl

13. října 2014 v 23:12 | Autor: Mejssi |  Vampire blood

pozn.: Pokud si nechcete číst ty zbytečně dlouhé texty, tak stačí jen to tučně vyznačené, ale je to škoda si to nepřečíst ;) :DMáme tu konec letních prázdnin a já se vracím zpět domů z úžasné dovolené na San Barbaře. Bylo tam fantasticky, nebe bylo modré, ptáčci poletovali sem tam, moře čisté jak ... Lež! Na San Barbaře je rozhodně krásně, to nepopírám, ale ve skutečnosti jsem tam nebyl. Vymyslel jsem si to z toho důvodu aby se mě všichni neptaly proč jsem musel vypadnou z tohohle města z ničeho nic. Musel vypadnout? To zní jako bych to tu neměl rád, ale tak to není. Musel jsem odejít, protože jsem to nezvládal po mé přeměně na to monstrum zvané upír. Vyhledal jsem si v nejbližším městě odsud "týpka", který byl též monstrum (upír) jako já, ale už delší dobu. Pomohl mi přes to všechno, zvládat a naučit mě plno věcí co se týče upírství.Už jsem tu, to je můj domov. Velké město zvané New York. Zmiňoval jsem vám, že mám nejraději velké města, než vesnice? Je to tak, asi z toho důvodu, že vás málo kdo zná. Lépe řečeno hodně obětí a málo důkazů. No, abych vám pravdu řekl, nejsem jeden z těch zlých upírů a když se jedná o kořist, tak ani ten jeden z hodných. Samozřejmě bych nikdy neublížil osobám na kterých mi záleží a těch, kterých si cením. Proč tedy říkám upírství monstrum? Pro mě je to monstrum, které zabíjí bezbranné lidi jen aby si mohl naplnit své potřeby. Nikdy jsem nechtěl být upírem, ani v tom nejbláznivějším snu. Od té doby co se mi to stalo mám k sobě jakýsi odpor. Samozřejmě, že můžeme na nějakou dobu své emoce vypnout, ale stejně nás to jednou dožene, ten pocit viny a věřte, že je o stokrát silnější než u člověka. Místo toho na oplátku máte schopnosti o kterých se vám jen sní, například: Rychlý běh jako to nejrychlejší zvíře či auto, číst lidem a zvířatům myšlenky, ovládat lidi pouhou myslí, byt silný aniž bych pracoval na sobě, nesmrtelný, a je toho mnohem víc, ale co z toho, když vás zase dožene ten pocit viny a samoty v sobě samém. Nesnáším se za to, ať už si to nahrazuji krví zvířat a nebo lidí, stále jsem vrah!
Přijíždím do stanice kde na mě čeká mamka a taťka. Mamka se jmenuje Zuzan Jonas a otec John Jonas. Moje mamka je strašně hodná ženská a můj táta hrdý manžel a skvělí otec. Určitě, každý má své mouchy, ale miluji je a to je hlavní. Když pomyslím na to, že je tu ještě přežiju a budu žít po staletí bez nic, tak mě mrazí pocit úplné samoty po celém těle.
Začíná začátek školní den čtvrtého ročníku a já se opět zpozdil, né že bych nechtěl, právě že naopak. Baví mě si z naší učitelky střílet. Když už chce zakročit k nějakému vyššímu trestu za pozdní příchody, tak si jí hezky v klidu bokem odchytím a vymažu paměť. Pak zase na novo. Jsem stále mladý, taky že stále zůstanu, ale ještě mi není sto abych nemohl vyvádět lumpárny a když už mám takovou to schopnost, tak si jí alespoň procvičuji a zdokonaluji.


To je moje nejlepší kamarádka Caroline, pokud si jí ještě pamatujete z předchozí části. Co o ní mohu říct? S Caroline se známe od naších malých let kdy jsme si hrávaly na pískovišti s bábovičkami. Je to suprová holka, mam jí strašně moc rád, vždy se s ní zabavím, vždy když mi je nejhůř tak mi pomůže, není pochyb o tom že já bych to pro ní udělal taky a je krásná, alespoň pro mě. Ptáte se mě jestli jsem do ní zamilovaný? Ne, ne, ne, to nepřipadá k úvahu. Caroline a Jacob? Dostaly jste mně, ano přiznávám se, představa by to byla pěkná, ale Caroline nestojí určitě o mě a navíc jako nestvůru. Jinak Caroline nic netuší o mé přeměně, ten den si myslela jen to, že jsem se popral v hospodě i když to nebyla vůbec pravda, alespoň doufám. Já si z toho dne nic nepamatuji, ale jsem si jist, že mě musel někdo přeměnit, ale kdo?. Tuhle otázku si kladu celou dobu, až na to přijdu, tak mu zapíchnu dřevěný kůl přímo do srdce a budu se dívat jak umírá v bolestech. "TRRRR" Zvoní na přestávku.


Po škole a potom co mi Car vyčistila žaludek jsem Caroline odvezl domu. Ano, měla ve všem pravdu, ale já jsem měl k tomu své důvody, které ona nesmí vědět. Nemohl jsem se sní setkat, protože jsem měl strach, že jí něco udělám, ještě jsem to neměl pod kontrolou a nikdy bych si to neodpustil, kdybych jí třeba vysál všechnu krev z těla.
Bylo už docela pozdě a venku tma. I kdyby nechtěla odvést, tak bych jí ovládl. Nikdy předtím jsem ji neovládl, ale tohle by bylo pro do dobrou věc. Nikdy nevím co se tu může potulovat za vrahy..
Je to tady, den skoro utekl a mě znovu dohání pocit vzteku a viny a navíc mám hlad. Zřejmě se upravím a půjdu na lov. Ukážu vám jak to u nás chodí...

Pokračování příště..
1/Recenze dílu
2/Je vám vše jasný? (Pokud ne, ptejte se, ráda objasním)
3/ Jakékoliv chyby mi hlašte.
Děkuji za předčení...

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 :) :) | 15. října 2014 v 18:00 | Reagovat

super :) Jacob je tak krásny!!

2 Cilka Cilka | Web | 18. října 2014 v 15:09 | Reagovat

Pripomína mi to Twilight :-D.

3 LINA LINA | Web | 20. října 2014 v 13:06 | Reagovat

Veľmi sa mi to páčilo. Je to stále začiatok takže sa teším na okamih keď mi bude všetko jasné a potom to poriadne roztočíš. Zatiaľ mi je všetko jasné, ideš na to super. Určite si prečítsm pokračovanie. Inak vôbec to nebolo veľa čítania práve naopak ;-)

4 Paris Paris | 16. listopadu 2014 v 7:36 | Reagovat

Super diel teším sa na dalšį :-)  a Car je fakt pekná nevieš odkial sú tie vlasy? :-D

5 Lajim Lajim | 13. února 2015 v 13:42 | Reagovat

Je to dost jako upíří deníky a aby to nebylo tak stejné, tak si tam dala něco spíš podle stmívání. Podle mého názoru. Zkus to pro příště nějak odtrhnout od obou filmů a seriálů. O upírech je tolik věcí, co dělají, co se jim děje a tak. Využij tohoo :-)

6 Sunny G. Sunny G. | 11. prosince 2016 v 18:03 | Reagovat

Je to super!!! Četla jsem to nejmíň stokrát. Těším se moc na další díl!!!!
Doufám že bude :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama