Prosinec 2016

Hotovo- Simka!

14. prosince 2016 v 18:50 | Autor: Mejssi |  TS3-naše tvorby
Ahoj všichni, spousta z vás i na instagramu i na snapu mi psala o zveřejnění hotového výsletku simky, kterou jsem děla ve škole zde.
Pro ty kdo neví o co jde: Minule jsem zveřeňovala článek se simkou kterou jsem kreslila na karton, nadlidské velikosti, simka je snad větší i jako modelky Victoria Secret :D A dnes jí sem dám v hotové parádě :)

Simka na kartónu

11. prosince 2016 v 18:58 | Autor: Mejssi |  Blog-info
Makám... Ahoj všichni, předem se vam potrebuji znovu omluvit za neaktivitu, momentalne prochazim dost slozitymi prekazkami v mem zivote, ktere vyčerpavaji muj čas a i moji psychyckou stranku. Takze se opravdu na me nezlob te ze na blog nemam ani pomysleni. Nejde mi o to, aby jste mě litovali, ale aby jste vedeli pravej duvod, proc na blog kašlu. Jinak jak muzete videt obrazek, tak škola grafickeho designu mi dava taky zabrat, momentalne vytvarim velkou postavu ze hry the sims, na jedne fotce je siminka postavena a drzi jí kamaradka zatim pohromade, takze jen tak pro inspiraci vam sem alespon neco pridavam ze sveta sims 😊 Az ji dodelam tak vam ji sem dam v celku 😊 Zatim ahoj a at se vam dari lip nez me a nezanedbavate sve blogy tak jak já 😔 :(..