Blog-info

Simka na kartónu

11. prosince 2016 v 18:58 | Autor: Mejssi
Makám... Ahoj všichni, předem se vam potrebuji znovu omluvit za neaktivitu, momentalne prochazim dost slozitymi prekazkami v mem zivote, ktere vyčerpavaji muj čas a i moji psychyckou stranku. Takze se opravdu na me nezlob te ze na blog nemam ani pomysleni. Nejde mi o to, aby jste mě litovali, ale aby jste vedeli pravej duvod, proc na blog kašlu. Jinak jak muzete videt obrazek, tak škola grafickeho designu mi dava taky zabrat, momentalne vytvarim velkou postavu ze hry the sims, na jedne fotce je siminka postavena a drzi jí kamaradka zatim pohromade, takze jen tak pro inspiraci vam sem alespon neco pridavam ze sveta sims 😊 Az ji dodelam tak vam ji sem dam v celku 😊 Zatim ahoj a at se vam dari lip nez me a nezanedbavate sve blogy tak jak já 😔 :(..

Končím

20. listopadu 2014 v 15:16 | Autor: Mejssi
Zdravím všechny,
Nevím kde začít, každopádně nadpis článku mluví za vše. Upozorňuji není to žádný žert ani vtípek.
Jak už si mohl někdo všimnout, poslední dobou tu nebyla vůbec žádná aktivita. Nevím čím to může být, každopádně the Sims hrají pořád ve svém volném čase, ale bohužel nemám takovou tu chuť dělat komiksy, anebo něco napsat a to se k tomu ani za boha nemohu dokopat. Hold jsem strávila něco co ve mě kdysi bylo, teď už mám jiné plány na celý dny než kdysi jen sedět u the Sims. Asi jsem vyrostla.
Blog bych nechtěla zrušit, spíše se pokusím sehnat a pro školit nové adminy kteří by mě z části nahradily, ale pokud jednou dostanu opět chuť zablogovat si na blogu s the Sims tak vím kam patřím.
Loučím se s blokem thesimsen3 a spolu i s vámi a děkuji vám za každou pěknou chvilku strávenou s vámi a vašimi blogy. Ahoj 💋

Ps: Pokud by mě někdo chtěl sledovat nadále, ale ne už s the Sims. Sem zde: http://instagram.com/melisadesanta_official

Help me with new layout.

26. září 2014 v 8:39 | Autor: Mejssi
Pomozte mi nastavit nový vzhled na blog TSN3. Udělala jsem tři možnosti, na jednom je stránka velká přes 1000 pixelů a druhá přes 720 pixelů. Děkuji moc za radu :)

Kliknutím zvětšíte obrázek:

možnost 1:


možnost 2:

možnost 3:

NEW vzhled

14. února 2013 v 18:36 | Autor: Woreline
Ahojky, někdo jsi dnes mohl všimnout že tu byl vzhled 1. a to valentýnský. Jenže je už večer a valentýn pomaly končí, tak jsem se rozhodla změnit vzhled na čislo 2. Doufám že se líbí. Jinak brzo další díl P.Mely... Už mám tři díly nafocený a skoro upravený ;).

Aktualní:

Na 100% zpět :)

8. února 2013 v 14:09 | Autor: Woreline


Ahojky, ano jsem zpět a plná energie a fantazie.

Už to tady bylo několikrat že se vracím, ne? Ale tohle je na 100%. Aby jste mi věřily tak jsem dnes dám menší romanticky díl Přiběh Mely.
Konečně po dlouhé době mam opravedný notas. Tak jsem si dnes nainstalovala simsny. Jdu je ještě doskoušet a pokud pujdou tak pujdu fotit další díl P.Mely. Zatím navyděnou

Jinak:
Přiběh Mely - Dnes v 18:00 zde na blogu.

nový vzhled aneb nový začátek?

15. března 2012 v 15:44 | Autor: Woreline
Zdravím.
Dnes a včera jsem pracovala na vzhledu. Chtěla jsem něco růžového ale ne zas moc. Chtělo by to ještě něco doladit jinak si myslím že by tu mohl být dost dlouho. Jinak pokusila bych se vrátit, ale musím ještě nějak zařídit simsny (složité), a pokračovala bych dál v čem jsem skončila.... Komiksem Přiběh Mely. Tak doufám že se alespoň někomu bude líbit vzhle. Zatím ahoj, Wolerine.

Obnovení?

13. března 2012 v 23:13 | Autor: Woreline
Ahojda všichni!
Nebudu to protahovat, the sims 3 už mě dávno přešlo. Dala jsem si velkou pauzu a ted se vracím na LM. The sims3 už nemám a ohledem na to že na tablety TS3 (možná jde, ale blbé kvalitě) nejde to. Fakt není to nic přijemného, zjistit že odcházím ze světa sims a všeho co jsem tu vybudovala stratit. Ještě nevím co tu udělám, ale brzo napíšu.

(PS: prosím Darin ozvy se mi na FB změnila jsem heslo, protože jsem ho zapoměla:))
Děkuji za pochopení Mejssi/Woreline

Nový začátek?

7. prosince 2011 v 17:03 | Autor: Daria

Zdravím všechny návštěvníky,
Woreline sice skončila, kvůli problémům se sims, ale přijala mě, abych se jí o blog postarala, kdyby třeba zase měla chuť si zahrát a udělat nějaké fotky, nebo třeba komiks. Já sem přicházím se zimním překvapením a to s komiksem. Komiks už mám skoropřipravený, jen upravím fotky a napíšu k tomu text ;D Snad se vám tu bude líbit a zase se to tu rozjede.

A něco málo o mně - jsem holka (nečekaně :D), je mi 13 let, ale táhne mi už na 14 a mám blond vlasy. Dříve jsem hrála The Sims 3, ale nakonec jsem se dostala do The Sims 3. Komiks co tu budu psát bude můj první ze trojek, tak snad se hned neztrapním :D Budu se snažit i hodně chodit na vaše blogy. V neděli ale odjíždím asi na týden do Londýna, takže tu pak nebudu, ale dám vám sem nějakou grafiku ;)

Pro ty, co chtějí vědět více o komiksu: Komiks ponese název My beautiful world without guys (můj krásný svět bez mužů) a bude o krásné a přitažlivé mladé modelce Leoně Brownové, které se kluci lepí na paty. Jednou se ale Ne, víc vám neřeknu :D už by jste věděli celý děj a to není ono :D sem tam mi ale pomůžete v nějakých rozhodnutích, v anketě zvolíte buď ,,Ano" nebo ,,Ne" a podle toho bude komiks pokračovat.
To je asi vše, s láskou Daria.

Návštěvnost + informace :)

6. října 2011 v 17:33 | Autor: Woreline
Ahojky pár informací. Pořád slibuji komiksu další díl. Omlouvám se ale není čas, poslední dobou mám jiné zájmy a není čas na blog ani na sims a přiznám se že ze sims jsem už tak trochu PŘEHRANÁ :D. A ještě k tomu jsem dostala roli ve školním muzikálu :) Uvidíme jak to bude vycházet ;)..Děkuji za pochopení M.Woreline

Návštěvnost: Děkuji mockrát je to nádhera! Nechci o takovou návštěvnost přijít :* :)

Navstevnost za minuly tyden (26.9. 2011 - 2.10. 2011) je:
Pondeli: 72
Utery: 77
Streda: 80
Ctvrtek: 70
Patek: 71
Sobota: 74
Nedele: 69

Celkem: 513 *-* :*

Statistika návštěvnosti

4. května 2011 v 15:11 | Autor: Woreline
Emoticône Pac Man 39Statistika návštěvnosti
Navstevnost za minuly tyden (25.4. 2011 - 1.5. 2011) je:
Pondeli: 57
Utery: 39
Streda: 39
Ctvrtek: 37
Patek: 45
Sobota: 58
Nedele: 67

Celkem: 342 - Super o 99 víc! :)

Návštěvnost aneb 1.tady rekord!

26. dubna 2011 v 14:30 | Autor: Woreline
Tohle je asi první rekord na blogu TSN3... Moc děkuji:) a do budoucnosti bych chtěla mít další rekord, ale mockrad díky:). Stálí návštěvníci mohou od mě dostat odměnu (diplom), podívám se do komentářích a uvidíme, tak zatím ;).

Navstevnost za minuly tyden (18.4. 2011 - 24.4. 2011) je:
Pondeli: 26
Utery: 23
Streda: 28
Ctvrtek: 27
Patek: 43
Sobota: 47
Nedele: 49

Celkem: 243

Nový vzhled. (3)

7. dubna 2011 v 18:53 | Autor: Mejssi
Ahoj mám tu nastavený nový vzhled tohoto blogu... Mám dva ostíny barev nevím který je lepší tak posuďte vy.
Zelený:
Modrý:


Hledám pomoc!

18. února 2011 v 18:47 | Autor: Mejssi
Ahojky potřebovala bych pomoc.
Potřebuji spolehlivého pomocníka který by tu nic nepředělával ale jen mi pomáhal tzn. psát komiksy, přidávat články, downloady apod. POZOR! Musí to být takový pomocník který se zajímá o the sims 3 :). Potřebovala bych aby ovládal trošku grafiku, uměl psát komiksy z the sims 3 a také aby se na něho dalo spolehnout:).
Pokud bude mít někdo zájem tak asi zítra a nebo v neděli bude přijímací kolo, můžeš se zapsat i ty! A zkusit štěstí. Pozor! pokud se přihlásí hodně šikovných pomocníků tak to udělám na kola. Dál se dozvíte v sobotu nebo v neděli. Pěknou noc ti přeje Mejssi z TSN3 blogu:).

Vysvětlivky:
(tzn.=to znamená.)
(apod.= a podobně.)

Vzhled blogu (2)

18. února 2011 v 14:32 | Autor: Mejssi
http://thesimsen3.blog.cz/
Ahojky, konečně jsem ho dodělala:D. Mě se moooc líbí :). Nevím jak vám ale mě opravdu moc. Dala jsem do toho celou svou duši :).

INFO:
Název: WEB TSN3
Byl nastavený: 18.02.2011
Jak dlouho tady byl: (JEŠTĚ DLOUHO TU BUDE)
Kdo vytvořil: Mejssi | z TSN3.blog.cz
POZOR!: Je zakázáno můj vzhled kopírovat!!!.

Vzhled blogu (1)

16. února 2011 v 16:56 | Autor: Mejssi
http://thesimsen3.blog.cz/
Ahojky.
Než zase změním vzhled blogu tak chci aby jste věděli jaký tady byl před tím.
INFO:
Název: Krásná Amanda
Byl nastavený:29. ledna 2011
Jak dlouho tady byl: 18. února 2011
Kdo vytvořil: Mejssi | z TSN3.blog.cz
POZOR!: Je zakázáno můj vzhled kopírovat!!!.
 
 

Reklama