Novinky

Novinka! Buď v obraze všude.

22. ledna 2017 v 21:57 | Autor: Mejssi


Zdravím všechny návštěvníky, blogery, ženy, muže a i děti.

Je zde novinka roku 2017. Jak si můžete všichni všimnout, tak naše generace je pohlcená sítí ať už je to facebook a messenger, snapchat, instagram atd..
Nyní jsem vám chtěla žpřístupnit možnost sledovat svět The sims z české scény i na instragramu.

Abych pravdu řekla, na instagramu trávím většinu svého času, takže nemusíte se bát, že nebude stránka aktivní.

Zveřejňovat budu jen The sims příspěvky, Příspěvky budou pouze vlastní tvorby nikoliv zkopírované, dále budou tam příspěvky které se týkají této stánky (TSN3 blogu), a hlavně budete mít přehled přes instaStory co se momentálně chystá, časem až dosáhneme nějakého sledování tak plánuji i živé vysílání např. tutoriály, otázky a odpovědi apod.

Budu ráda všechny vaše Follow, těším se na vás i na Instagramu.
Náš hashtag #LOVETHESIMS

SLEDUJ NÁS NA INSTAGRAMU

komiks bude...

17. března 2014 v 21:40 | Autor: Mejssi
Na komiksu se pracuje, bude do koncem týdne :)

Malá ochutnávka:

Pracuji...

11. března 2014 v 22:34 | Autor: Mejssi

Ahoj všichni,
I když nejsem teď moc aktivní, tak i přesto pracuji. Tím mám namysly, že pracuji na nových nápadech apod.

Jako první bych chtěla dokončit vzhled pro Kaulera a Kam. Poté bych chtěla zveřejnit další díl komiksu a dneska jsem začala fotit pár foteček. (Menší ukážku mých modelek na obrázku).

Jinak bych hlavně chtěla rozjed nový blog, který by byl společný. Takový týmový na této stránce (http://thesimsen.blog.cz/). Musím ještě dost popřemýšlet, ani nevím zdali by se někdo přidal. Uvidíme, možná bude, možná ne :)

Toť vše. Děkuji za přečtení

Nový vzhled blogu

15. ledna 2014 v 0:44 | Autor: Woreline → Mejssi
Je tu opět změna. Na tuhle změnu jsem dlouho čekala. Vzhled se mi líbí, ale ne úplně, ale je to něco co jsem dlouhop hledala :D. Ten předchozí byl takový lehký, ne moc graficky upravený. Když to tenhle, "jo to je moje kolej". No vpodstatě jsem chtěla říct, že se mi líbí více než ten jednoduchý :)


Spokojenost: 98 %
Zpracování : několik dnů
Od: Mejssi
Simka: moje :D

PS: Mám strach, že něčí slabší computery to nevezmou, že se jim vzhled bude pomalu načítat :/

Šťasný nový rok :)

31. prosince 2013 v 22:00 | Autor: Woreline → Mejssi
Ahoj! Tak vše nachystano, připraveno, nastrojeno atd.. Já vám přeji všem krásný nový rok plný zdravý, lásky a úspěchů. Mám vás ráda ;) :)

SNĚHURKA a sedm simíků - již brzy

12. listopadu 2013 v 12:19 | Autor: Woreline → Mejssi
Ahoj, Ahoj všichni.
Dostala jsem nápad. Udělám sem sims3 pohádku :D. Nejprve jsem chtěla o červené karkulce pak o zlatovlásce, ale nakonec o Sněhurce. Vytvořila jsem simíka, nebo spíše to měl být pokus o výtvor simíka Selenu Gomez. Každopádně bude za hlavní hrdinku, v tomto případě za Sněhurku. Tak to by bylo vše. Měnší upoutávka + pár fotek :).

Chvíli strpení..

31. října 2013 v 10:19 | Autor: Woreline → Mejssi
Ahoj,
Omlouvám se za mou neaktivitou. Chtěla jsem přidat komiks už mám nafocený 3 díly, ale stal se mi problém s druhým pc (xp). Naštěstí, že se mi to nestalo na tomhle novým (win.8) zde mám simi a uložené screenshot-y. Musím ještě vyřešit ten druhý pc abych ty fotky tam mohla upravit a zveřejnit. Tak vás žádám o chvíly strpení :) Děkuji

PS: Kdyby si věděl někdo rady:

Co nás čeká a nemine.

15. října 2013 v 18:03 | Autor: Woreline → Mejssi
Zdravím všechny.
Opět se hlasím po dlouhé době. Chtěla bych vás připravit na to, že zde zveřejním další díl komiksu Frirends (not) forever. "Jak je to možné, po tak dlouhé době?". No asi tím, že... I když stále nemám notebook zpět, tak jsem si nedávno nainstalovala sims bráchům do počítače. Nikdy bych to neudělala kdyby jim máma nekoupila vymakaný, nový počítač s windows 8 a hodně výkonnou herní nohou. Tím pádem se mi simsny vůbec, ale vůbec nesekají a frčí na 100% dobře. I když tam mám nastavené vše na nejvyšší kvalitu. Tak asi tak.

NĚCO MÁLO KE KOMIKSu:
Díl který vás čeká (4.díl), byl nafocený už dávno v mém notebooku. ALE Díl který vás čeká po tom (po 4.dílu), bude tam již jistá zřetelná změna. Dříve než se mi rozbil notas, tak jsem si složku screenshots uložila na flashdisk, jenže jsem nečekala, že mi notas odejde, tak jsi neuložila save-sy.
Tím vám chci říct, že v 5. díle vás čeká "tak trochu" viditelná změna simů. Snažila jsem se je napodobit, u některých se mi to tak tochu podařilo, ale u některých nějak moc ne.
Před 5.dílem vám dám obrázkama vědět kdo je, kdo.

Děkuji za pochopení :)

Změny :)

5. května 2013 v 22:13 | Autor: Woreline → Mejssi
Ahojky.
Jak už si mohli moji stálí návštěvníci všimnou, je tu nový vzhled a stím i nový logo. Doufám že se vám změna líbí :) Krásný zbytek dne. Jinak ještě jednu větší změnu mám pro Vás, moje jméno se mění znovu na starou známou (jak pro koho :D) Mejssi.
Krásný zbytek dne,

LOGO:

A Je to stracený! :"(

8. března 2013 v 11:35 | Autor: Woreline
To je nejhorší co mě mohlo potkat...
Nejde mi notebook! Ne že uplně nejde, ale před asi zhrůba dvomi měsíci jsem ho nechala známímu spravit, protože má stejný notebook a vý jak na to. Měla jsem tam problem s nabiječkou. Koupila jsem si novou a ta se mi zapekla, když se vyndala tak s takovou malou tyčkou co patří dovnit do notebooku do tý dírky pro nabýječku. Jak už jsem říkala spravil mi to, a já jsem si našla k tomu original nabiječku (byla na půdě). Včera večer jsem si dělala do sims kulisy a poté co jsem to uložila a vypla jsem chtěla upravit další díl F(not)F a Přiběh Mely. Jenže mi nabiječka zajiskřila. Vytáhla jsem to a ta tyčinka byla spalená a zase venku... Notebook mi jde zapnout, ale asi to moc dlouho nevydrží bez nabiječky. NAštěstí je tady kousililinek oprava notebooku.TWL, na tabletu mi odešel dotyk, mobil (SAMSUNG GALAXY ACE) mam skoro 4 měsíce v opravě, protože mi ho bratránek hodil do kávy a ještě k tomu, mi řekly že když ho opravý pujde mi.. na nejvíš půl roku... Ach, a ted tohle! :"(

Tak teď jsem zvědavá: Jestli to pujde opravit, Kolik bude stát oprava, a hlavně jak dlouho se to bude opravovat.
Protože já to bez SIMŮ nevydržím, ještě k tomu jsem tenhle blog hezky rozjela a teď... ACH jo..

Ještě že má můj brácha na PC photoshop, tak že abych nestratila zatim své návštěvníky tak

budu na tomhle nouzovým webu:

Alespoň mě líp poznáte :D

Friends (not) forever...zajímavosti + menší soutěž

5. března 2013 v 21:45 | Autor: Woreline
Ahojky,je zde pár zajímavostí a informaci o komiksu Friends (not) forever... Kdo jsi ještě nevšiml tak se rozjel komiks :).
1. Komiksu další díl bude zítra 6.3 k večeru.

2. V pátým nebo šestím díle se objevý nová postava a já vám sem dám fotku, malinko jsem vam už na ty fotce napověděla.

3.Já chci aby jste si typly kdo by to mohl být ta simka za MIKEM :)
-Přezdívku
-Web
-Co by jsi chtěla? Jmenovku či Diplom?
-Kdo to může být.

Beru správnou odpověď u prvních tří ;) soutěž do 6-7.3 2013, pokud tři uhadnou dříve tak ukončuji soutěž a vyhlasím výtěze :).Držím palce, hodně štěstí :))
v celým článku dvě hezky videoklipy ;)

Ke komiksům aneb jak dlouho mi načítají simy

27. února 2013 v 23:51 | Autor: Woreline
Je to strašný, strašně mě nebaví když hra načíta.:D Chtěla jsem nafotit další díly komksu (F. not F) a Přiběh Mely, ale než jsem se dočkala že to načetlo. Tak mě přešla chuť něco fotiti :D. Abych byla přesná, jak dlouho mi hra načítá tak jsem si zapla stopky :'DD

hlavní načítaní: 2 minuty
načítání domácnost: 25,45 minut ... no to mě *****, stihla bych meztim udět věcí :D

Jak to máte vy? Takly tak dlouho čekáte?? :))

V pátek.

20. února 2013 v 23:25 | Autor: Woreline

V patek?
Takže v patek, je vždy posledni den školy. Já ja udělam to že...
1-Upravím fotky P.Mely
2-A k večeru zveřejním asi kolem 18:00
3- pokud bude dost času tak sem dam i přihlašku "MISS Sims 3" odkaz pro info zde

Blog blbne?

10. února 2013 v 20:48 | Autor: Woreline
Dnes asi od 16:00 jsem se šla podívat na svůj blog a články s příběhem Mely zmizely. Když jsem se přihlásila na blog.cz a podívala do archívu tak jsou tam napsaný. Proč nejdou vidět na blogu? Dělá vám to stejně..??

Na zimu chystám..

20. září 2011 v 13:53 | Autor: Woreline
Ahojky, vím do zimi je ještě daleko, ale možná tyhle plánu uskutečním dřív :).. Tak že,

1-Sims DIAMANT
Na tomhle blogu každý simík je sims hvězda neboli celebrita sims světě :). Bude losování o nejlepší zahranou roli v nějakém komiksu a sympatie sims. O je o nejsympatičtějšího simíka v nějakém komiksu. Tak že čekejte celebrity (simíky) jako (Barney příběhy, Mely příběh, a tak dál...) A jejich pravá jména poznáte v SIMS DIAMANT, nebo brzy;)


2-Něco o příběhu Mely
Vaše otázky, něco o těch dvou celebritách Julia Sweet (Mely) a Edwardu (Eduard Beca)

3-Plánuje se komiks Teenager
O Teenager (týnejřeh). Však uvidíte sami ;)

Nový vzhled?

11. září 2011 v 22:19 | Autor: Woreline
Ahoj!:) Bojím se změny. Bojím se toho že nový lay nezapůsobí a nebude se líbit :) Podivte se sami a hlasněte buď to v anketě a nebo do komentářu děkuji TSN3 ♥ :)

Teď:

Možná:

Škola

31. srpna 2011 v 13:16 | Autor: Woreline
Ahojky broučci, jak se zítra těšíte do školy? (ty kteří tedy jdou):). No já tak napůl, tedy už vůbec, protože moje hloupá kámoška neudělala oprávku z Angliny :(. Budu ve třídě bez ní :´(. Tento školní rok, tu moc nebudu, protože jdu do osmí třídy a už se to bude zapisovat, ty známky. Musím se hodně učit. Pořád mívám na vysvědčení 1 a 2, ale tentokrát to bude těžký. Do budoucna chci být letuškou, tak snad mi vyjdou dobré známky :)... To jsem chtěla, ale jak se znám tak net mě bude lákat ;D... Tak zatím ahoj :)

Chystám:)

20. srpna 2011 v 9:44 | Autor: Woreline
Ahoj, milí návštěvníci tohoto blogu. V poslední době se tu nic neděje, ale včara jsem čtyři hodiny fotila komiks... "To bude fotek" říkate si, ale fotek mám akorád na jeden díl. Pořád se mi to sekalo, měla jsem nerva, ale naštěstí jsem jeden díl dofotila celý "UF!" To byla fuška :))). Na obrázku můžete vidět dům který jsem si načrtla asi před třema dni. Už je dostavěný v TS3 tak že ho sem dám ke stažení :)... Tak zatím broučci Woreline :)

Plánuji..

12. srpna 2011 v 23:27 | Autor: Woreline
Ahoj, Na 12.srpna což je zítra plánuj, za:
1. Nafotit pátý a šestý díl komiksu příběh Mely
2. Dodělat dům ke stažení (TS3)
3. Zveřejnit čtvrtý díl komiksu P.Mely
4. Pak by se uvidělo dál, co by.... :)

Co mi to zase děla!:(

7. srpna 2011 v 11:26 | Autor: Woreline
(obrázek z komiksu PŘÍBĚHY MELY)

Ahoj lidi, dnes jsem chtěla nafotit zbytek fotek pro komiks PŘÍBĚH MELY, ale když zapnu hru tak notebook se přehřeje a vypíná se mi obrazovka. Hra funguje, nechám notebook shladit a obnovím čitost (zapnu notebook) a hraji dál. A zase se přehřeje se a vypne se do úsporného, ale když jsem jen tak na něm a něco dělám tak vše je ok... nechápu! Jen když zapnu Sims se mi vypíná!
 
 

Reklama